Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w Bielsku-Białej

Drukuj zawartość strony Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w Bielsku-Białej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej zaprasza do składania ofert w postępowaniu na świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w Bielsku-Białej. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:

Część I – Usługa cateringowa – posiłki jednodaniowe

Część II – Usługa cateringowa – posiłki dwudaniowe z kompotem

Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część zamówienia, jak też na obie części zamówienia.

 CZĘŚĆ I - Usługa cateringowa – posiłki jednodaniowe

 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu i dostarczeniu posiłku jednodaniowego dla: Klubu Samopomocy dla Osób Starszych ,,Przystań” przy ul. Piastowskiej 86 w Bielsku-Białej, Klubu Samopomocy „Klub Seniora” przy ul. Komorowickiej 336D w Bielsku-Białej, Klubu Senior + przy ul. Jesionowej 13 w Bielsku-Białej, Klubu Senior + przy ul. Jutrzenki 20 w Bielsku-Białej.

CZĘŚĆ II -  Usługa cateringowa – posiłki dwudaniowe z kompotem

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu i dostarczeniu posiłku dwudaniowego z kompotem dla Domu Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych przy ulicy Sterniczej 8a w Bielsku-Białej oraz Domu Dziennego Senior + przy ul. Partyzantów 62 w Bielsku-Białej.

Ośrodki: Dzienny Dom Senior+ przy ul. Partyzantów 62 w Bielsku-Białej; Klub Senior+ przy ul. Jesionowa 13 w Bielsku-Białej; Klub Senior+ przy ul. Jutrzenki 20 w Bielsku-Białej są współfinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego  „Senior+” na lata 2015-2020.

Lista plików


Metryczka

Wytworzone: 2019-12-11 12:01:49
Przez: Suchy Katarzyna
Zatwierdzone: 2019-12-11 12:01:49
Przez: Suchy Katarzyna
Ostatnia modyfikacja: 2020-01-14 10:37:04
Przez: Suchy Katarzyna
Wyświetlenia: 687
Podmiot udostępniający informację: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej ul. K.Miarki 11.